Master Cutlery Ballistic Pink

Master Cutlery Ballistic Pink (MU-A019PK) to nóż składany amerykańskiego producenta Master Cutlery, PRC. Ten wyjątkowy model wyróżnia unikalna, zdecydowanie damska stylistyka. A to wszystko dzięki różowej kolorystyce.

Ostrze noża Master Cutlery Ballistic Pink jest gładkie, wykonane ze stali nierdzewnej o długości 63 mm i grubości 2,85 mm. Jest one pokryte różową farbą. Całkowita długość noża to 155 mm a waga to zaledwie 100 g. Rękojeść noża jest wykonana ze stalowych linersów, a okładziny to nylon pokryty gumą. Są one przykręcone śrubami.

Sprawdź ranking noży

Nóż wyposażony jest w blokadę liner lock. Klinga ma profil clip-point i można ją otworzyć poprze użycie kołka lub pchnięcie flippera. Po rozłożeniu głowni flipper ten stanowi gardę, która zabezpiecza dłoń użytkownika przed obsunięciem się na ostrze i przypadkowym skaleczeniem. Głownię można otworzyć płynnie i szybko dzięki wspomaganiu sprężynowemu.

Aby użytkowanie noża była jak najbardziej przyjazne użytkownikowi został on wyposażony w stalowy, sprężysty klips zapewniający codzienną wygodę noszenia. Za jego pomocą można przymocować nóż do krawędzi kieszeni bądź paska. Można również przyczepić linkę zabezpieczającą dzięki otworowi znajdującemu się na końcu rękojeści.

Z całą pewnością Master Cutlery Ballistic Pink (MU-A019PK) to stylowy i użyteczny gadżet.

This article was written by lwwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *