Master Cutlery Tac-Force Rainbow

Master Cutlery Tac-Force Rainbow (TF-933RB) to nóż składany amerykańskiego producenta Master Cutlery, PRC. Ten wyjątkowy model wyróżnia unikalna wielobarwna stylistyka. Nóż nawiązuje do popularnego modelu Kershaw Chive.

Ostrze noża Master Cutlery Tac-Force Rainbow jest wykonane ze stali nierdzewnej. Jego długość to 70 mm i grubości 2,5 mm. Szlif ostrza jest gładki i wklęsły. Ostrze pokryte jest tęczową, wielobarwną anodyzacją. Całkowita długość noża to 165 mm a waga to zaledwie 100 g.

Nóż wyposażony jest w blokadę frame lock. Klinga ma profil drop-point i można ją otworzyć poprze użycie kołka lub pchnięcie flippera. Po rozłożeniu głowni flipper ten stanowi gardę, która zabezpiecza dłoń użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem w wyniku obsunięcia się dłoni na ostrze. Głownię można otworzyć płynnie i szybko dzięki wspomaganiu sprężynowemu.

Rękojeść noża jest wykonana ze stalowych okłądzin, które również pokryte są tęczową, wielobarwną anodyzacją.

Aby użytkowanie noża była jak najbardziej komfortowe dla użytkownikownika został on wyposażony w stalowy, sprężysty klips. Za jego pomocą można przymocować nóż do paska lub krawędzi kieszeni.

This article was written by lwwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *