Gaz pieprzowy Mace Hot Pink New York

Gaz pieprzowy Mace Hot Pink New York Personal to zasobnik gazu obronnego amerykańskiego producenta Mace o pojemności 19 ml. Jest to gaz nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Swoją stylistyką przypomina breloczek, który bez problemu można przyłączyć do zamka torebki czy kluczy. Z pewnością cieszy się uznaniem wśród płci pięknej dzięki swej różowej kolorystyce i oryginalnemu designowi. Jego wymiary to 108 mm x 25 mm x 32 mm, w więc jest na tyle kompaktowy, że bez problemu każda Pani zajdzie dla niego miejsce nawet w najmniejszej torebce czy kieszeni płaszcza. Pojemniki waży 91 g. Nowoczesny wygląd i poręczne wymiary to cechy charakterystyczne Mace Hot Pink New York Personal.

Pojemnik zawiera gaz o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej – 10% wysokiej jakości środka drażniącego oleoresin capsicum (OC) w tym 6,6% major capsaicinoids (MC). Finalnie przekłada się to na 0,66% MC w wyrzucanej mieszance. Ten parametr wyróżnia Mace Hot Pink New York Personal od innych gazów serii Hot Pink ponieważ jest on od nich niższy, a tym samym dostosowany do wymogów prawa obowiązujących w stanie Nowy York. Pomimo tego pozwala on skutecznie obronić się przed przeciwnikiem będącym nawet pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Zawiera on również barwnik UV, dzięki któremu pozostawia trwały ślad na napastniku, ułatwiając organom ścigania jego ujęcie.

Najmocniejsze wiatrówki CO2 – nasz ranking

Przed przypadkowym użyciem chroni specjalne zabezpieczenie uniemożliwiające niekontrolowane rozpylenie. Zasięg skutecznego działania to 3,5 metra.

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *