Master Cutlery Ballistic Pink

Master Cutlery Ballistic Pink (MU-A019PK) to nóż składany amerykańskiego producenta Master Cutlery, PRC. Ten wyjątkowy model wyróżnia unikalna, zdecydowanie damska stylistyka. A to wszystko dzięki różowej kolorystyce.
Ostrze noża Master Cutlery Ballistic Pink jest gładkie, wykonane ze stali nierdzewnej o długości 63 mm i grubości 2,85 mm. Jest one pokryte różową farbą. Całkowita długość noża to 155 mm a waga to zaledwie 100 g. Rękojeść noża jest wykonana ze stalowych linersów, a okładziny to nylon pokryty gumą. Są one przykręcone śrubami.

[ Sprawdź aktualną cenę w sklepie ]

Nóż wyposażony jest w blokadę liner lock. Klinga ma profil clip-point i można ją otworzyć poprze użycie kołka lub pchnięcie flippera. Po rozłożeniu głowni flipper ten stanowi gardę, która zabezpiecza dłoń użytkownika przed obsunięciem się na ostrze i przypadkowym skaleczeniem. Głownię można otworzyć płynnie i szybko dzięki wspomaganiu sprężynowemu.

Aby użytkowanie noża była jak najbardziej przyjazne użytkownikowi został on wyposażony w stalowy, sprężysty klips zapewniający codzienną wygodę noszenia. Za jego pomocą można przymocować nóż do krawędzi kieszeni bądź paska. Można również przyczepić linkę zabezpieczającą dzięki otworowi znajdującemu się na końcu rękojeści.

Sprawdź ranking noży

Z całą pewnością Master Cutlery Ballistic Pink (MU-A019PK) to stylowy i użyteczny gadżet.

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *