Master Cutlery Tac-Force Rainbow

Master Cutlery Tac-Force Rainbow (TF-933RB) to nóż składany amerykańskiego producenta Master Cutlery, PRC. Ten wyjątkowy model wyróżnia unikalna wielobarwna stylistyka. Nóż nawiązuje do popularnego modelu Kershaw Chive.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie

Ostrze noża Master Cutlery Tac-Force Rainbow jest wykonane ze stali nierdzewnej. Jego długość to 70 mm i grubości 2,5 mm. Szlif ostrza jest gładki i wklęsły. Ostrze pokryte jest tęczową, wielobarwną anodyzacją. Całkowita długość noża to 165 mm a waga to zaledwie 100 g.

Nóż wyposażony jest w blokadę frame lock. Klinga ma profil drop-point i można ją otworzyć poprze użycie kołka lub pchnięcie flippera. Po rozłożeniu głowni flipper ten stanowi gardę, która zabezpiecza dłoń użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem w wyniku obsunięcia się dłoni na ostrze. Głownię można otworzyć płynnie i szybko dzięki wspomaganiu sprężynowemu.

Rękojeść noża jest wykonana ze stalowych okłądzin, które również pokryte są tęczową, wielobarwną anodyzacją.

Aby użytkowanie noża była jak najbardziej komfortowe dla użytkownikownika został on wyposażony w stalowy, sprężysty klips. Za jego pomocą można przymocować nóż do paska lub krawędzi kieszeni.

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *